Про мене

  Привіт, я Віра, фотографиня.

  Професійно займаюсь фотографією 10 років. 2 роки працювала фотокореспондентом в Києві, далі 6 років весільним і сімейним фотографом в США на круїзному лайнері. Відзняла понад  150 весіль і тисячі сімейних фотосесій. Зараз повернулась у рідне місто Тернопіль, виховую донечку і фотографую. 

  Люблю фотографувати дітей,  тоді коли вони ще такі щирі і не беруться позувати, нікого не слухають і ганяють, зайняті своїм. Кожен вираз їхнього обличчя такий цікавий для мене, не лише посмішка, а й коли кричать, надувають губки, дивляться з під лоба або ось-ось  заплачуть, піднімають брову чи здивовано широко відкривають рота.  

  Люблю фотографувати вагітних жінок. В період очікування жінка світиться, над нею ніби невидимий німб, увесь її погляд спрямований всередину на нове життя, яке у ній росте. А найважливіше - це ніжна тепла усмішка до себе і до малятка всередині. 

  Люблю фотографувати жінок, для мене кожна красива. Дуже хочу, щоб жінка побачила себе так, як її  бачу я, люблю, коли вона розкривається справжня і скидає всі маски.  

  Люблю коли з клієнтом на одній хвилі, тоді фотосесія - це суцільне задоволення, де творять обоє - фотограф і модель.  

  Люблю студійне освітлення, можливість малювати світлом і повний контроль над ним. 

  Люблю природне світло, особливо передзахідні години, тоді світло м’яке і тепле, і фотографії теж виходить теплі.  

  Люблю спостерігати за обличчям клієнтів, коли вони перший раз гортають фотокнигу чи відкривають фотокартину: захват, емоції,  “це я, ми?”,  дуже часто сльози радості, а мені тоді  дістаються теплі обійми. Це особливий момент, перегляд фото на телефоні не дає такого ефекту.  

  Словом, люблю свою роботу.  

Контакти

Tel/Viber +3 8(096) 928 59 68 

Facebook: virapidhaynaphotography

Instagram: virapidhayna

Email: vira.pidhayna@gmail.com

м. Тернопіль

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
Instagram feed